Havalı Ve Hacimli Saçlar

İster kısa, ister uzun olsun saçlar, bir kadının en önemli aksesuarıdır. Değişik modelde kesip biçimlendirdikleri saçlarıyla kadınlar havalı bir görüntü yakalamak isterler. 2013 saç modasında saçlar olabildiğince özgür. Cesurca kesilmiş ve biçimlendirilmiş saç modelleri, kadınlara hem modern hem de şık bir hava katıyor.

2013 saç modasında saç renkleri doğala son derece yakın. Cilt tipinize uygun kumral, kestane ve külli tonların hakim olduğu boyamalarda kadınlar son derece yumuşak ve zarif bir çehreye kavuşuyorlar. Kozmetik sektöründeki ilerlemeler boyada da kendini gösteriyor. Cilt dostu, az kimyasal içeren bitkisel boyalarla saça zarar vermeden renk değişikliği yapmak mümkün oluyor. Aynı zamanda boya sonrası kullanılan bakım ürünleri de çeşitlenmiş durumda. Hem besleyici hem de parlaklık katan bu ürünlerle hoş bir görüntü sağlamanız mümkün.

2013 saç modasında şık topuzlar da bulunuyor. Modern toplanmış saçların yanı sıra, klasik topuzlar da dikkat çekiyor. Yüz tipinize ve kıyafetinize göre tasarlanan saçınızla çok hoş bir görüntü yakalamanız mümkün. Değişik aksesuarların da takıldığı saçlarla yeri geldiğinde şık bir davete yeri geldiğinde de önemli bir toplantıya katılmanız mümkün. Rahat modellerden hoşlananlar içinse hacimli ve doğal modeller gün boyu kullanmanız için ideal. Bu tip kesimli saçlarla saatlerce uğraşmak yerine, yıkayıp kısa sürede şekil vermek mümkün olabiliyor. Hanımlar da kısa sürede hazırlanıp çıkmanın keyfini sürüyor.